2024-04-18

  Radosław Brodzik: Radni KO? Mamy szeroki pakiet działań i inicjatyw

  Finiszuje kampania przed drugą tura wyborów prezydenckich w Zielonej Górze. W niedzielę o fotel włodarza miasta powalczą Janusz Kubicki i Marcin Pabierowski. Dziś tymczasem w „Rozmowie na 96 FM” gościliśmy radnego elekta z ramienia Koalicji Obywatelskiej Radosława Brodzika. A pytaliśmy nie tylko o prezydenta, ale również o Radę Miasta, która jest zdominowała przez KO.  Ja zatem wyglądać będzie rządzenie w nowej radzie? Brodzik dodaje, że radni Koalicji Obywatelskiej pochodzą z różnych środowisk i to może być szansa w kontekście przedstawiania ciekawych projektów. “Rozmowa na 96 FM” od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30.
  2024-04-17

  Tomasz Siemiński: Chcemy zachować jedność w sejmiku

  Jest radość i satysfakcja, ale mogło być jeszcze lepiej. W taki sposób wyniki wyborów samorządowych komentował dziś na naszej antenie przedstawiciel „Trzeciej Drogi” Tomasz Siemiński. Przypomnijmy, ugrupowanie zdobyło sześć mandatów w sejmiku województwa lubuskiego. Jeden z nich zdobył dzisiejszy gość „Rozmowy na 96 FM” . W jaki sposób można ocenić ten rezultat? Z sześciu mandatów Polska 2050 zdobyła dwa mandaty, a PSL cztery. Czy zatem zachowana zostanie sejmikowa jedność? Wybory samorządowe wygrała Koalicja Obywatelska zdobywając czternaście mandatów, Prawo i Sprawiedliwość wywalczyło dziesięć mandatów.
  2024-04-16

  Paweł Wysocki o wyborach – Ludzie głosowali na partię

  Ludzie głosowali na partię – tak wyniki ostatnich wyborów komentuje radny miejski Paweł Wysocki. Radny, bo dzięki poparciu 666 osób, Wysockiemu udało się wejść na kolejną kadencję do ratusza. Nie wszyscy radni Zielonej Razem będą kontynuowali swoje działania w radzie miasta. Wysockiego pytamy, czy taki wynik nie jest pokłosiem dwóch komitetów. Wysocki zwraca także uwagę na kampanię, według niego – nie do końca czystą ze strony kontrkandydatów. „Rozmowa na 96FM” od poniedziałku do piątku, zawsze o godzinie 9.30.
  2024-04-15

  Poparcie partyjne nie zawsze jest dobre – mówi G. Maćkowiak o kampanijnych ruchach przed II turą

  6 417 – tyle dokładnie głosów uzyskał Grzegorz Maćkowiak, nowy choć jeszcze nie zaprzysiężony, radny miejski z ramienia PiS. Ale i niedoszły prezydent miasta. Bo Maćkowiak zajął trzecie miejsce w walce o urząd włodarza miasta. Kandydat PiS uzyskał 12% poparcie mieszkańców.  A co się wydarzy podczas drugiej tury i na kogo zagłosują wyborcy PiS? Nasuwa się jeszcze jedno pytanie – jak można ocenić obecnie prowadzoną kampanię? KO stawia chociażby na poparcie partyjne.  „Rozmowa na 96 FM” od poniedziałku do piątku. Zawsze o godzinie 9.30. 
  2024-04-15

  Conan Gray- “Found Heaven” [PŁYTA TYGODNIA]

  Conan Gray, jeden z najbardziej wpływowych i uznanych artystów pop swojego pokolenia, króluje w swojej nowej, magnetycznej erze i świeżym brzmieniu, wyrażając swoją niezaprzeczalną autentyczność i oryginalność poprzez swoją sztukę. „Found Heaven”, wyczekiwany trzeci album artysty to zupełnie nowy rozdział w karierze artysty. Za produkcję utworów odpowiadają: legendarny Max Martin (The Weeknd, Adele, Ariana Grande), Greg Kurstin (Adele, Beck, Sia, Pink) oraz Shawn Everett (Kacey Musgraves, The Killers). Płyta zawiera single „Never Ending Song”, „Winner”, „Killing Me” oraz „Lonely Dancers”, które w serwisach streamingowych mają już ponad 130 milionów odtworzeń.  

  TERAZ GRAMY W INDEXIE

  Back to top button
  0:00
  0:00