Karta na stół!

Agata Karchut i Marcin Olechnowski zapraszamy!
Działamy w ZTE Civilitas. Organizacji, która od 27 lat edukuje w zakresie praw człowieka. Przez pól roku będziemy dla Was przygotowywać angażujące audycje z działaczami społecznymi i ekspertami. Będą przykłady z życia! Dobre praktyki! To naprawdę działa! Bo ile organizacji, tyle pomysłów na to jak działać społecznie!

No to bach!

Wspólnie nabierzmy większej świadomości, że prawa podstawowe to zbiór wartości, które łączą nas wszystkich. Pokażemy Wam co zawiera Karta Praw Podstawowych i że tak naprawdę opisane w niej zagadnienia, wartości, wpływają na jakość życia naszego, jak i społeczności lokalnej.

Połączyliśmy siły!

 

Podcasty powstają w studiu Radia Index.
Co dwa tygodnie, w piątki o 18.00, na 96 FM odbywać się będzie premiera nowego odcinka, następnie podcastu można będzie posłuchać właśnie tu w tej zakładce.

Szukajcie też KARTY NA STÓŁ! na TikToku, Instagramie, Facebooku, Threads i YouTube na profilach ZTE Civilitas. Zależy nam na Waszej aktywności. Dzielcie się z nami swoimi przemyśleniami, komentujcie. To dla nas ważne!

Grant realizowany przez ZTE Civilitas ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu SPLOT WARTOŚCI.

W dniach 1.01. – 30.06.2024 ZTE Civilitas realizuje projekt grantowy „Wzmacniamy Europę SPLOTowymi wartościami” współfinansowanego ze środków Programu Komisji Europejskiej CERV „Obywatele, równość, prawa i wartości” na lata 2021-2027.