ŻUŻEL:

Falubaz z kibicami po raz 10!

Już 22 lipca w Porcie2000 w Mostkach odbędzie się Piknik z Falubazem! Będzie to już 10. edycja festynu, w którym udział bierze cała zielonogórska drużyna.

Piknik z Falubazem w Mostkach to coroczne wydarzenia, które gromadzi tysiące kibiców. Przez cały dzień mogą oni korzystać z atrakcji Portu2000, mini zoo, punktów gastronomicznych, stref przygotowanych przez Falubaz Zielona Góra ale przede wszystkim mogą spotkać się z wszystkimi zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Podczas Pikniku z Falubazem na specjalnym stanowisku odbędzie się nabór do żużlowej szkółki Falubazu Zielona Góra. Trenerzy Aleksander Janas i Krzysztof Jabłoński czekać będą przede wszystkich na chłopców od 11 roku życia (szkolenie na motocyklach o pojemności 250 ccm), oraz od 14 roku życia (szkolenia na motocyklach o pojemności 500 ccm). Podczas naboru w Mostkach zostanie przeprowadzona krótka rozmowa z kandydatem na żużlowca oraz jego opiekunami, podczas której przedstawione zostaną warunki trenowania w zielonogórskiej szkółce.

Grupa FnF’02 szykuje szczególna niespodziankę i niepowtarzalna okazje do wzięcia udziału w tworzeniu oprawy meczowej. Każdy Falubaziak, który pojawi się na Pikniku z Falubazem będzie mógł namalować sektorówkę, która później zostanie zaprezentowana na ligowym meczu.
O godzinie 17:00 na scenie rozpocznie się koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem “5 RANO”.

10. Piknik z Falubazem w Porcie 2000 w Mostkach:
– żużlowcy Falubazu Zielona Góra
– strefa Falubaziaka
– strefa Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra
– prezentacja partnerów Falubaz Business Family
– prezentacja żużlowych motocykli
– fotozabawa FalubazSelfie
– nabór do żużlowej szkółki Falubazu
– tworzenie sektorówki na mecz z Unią Leszno
– akrobatyczne przeloty samolotów
– koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem “5 RANO”
– charytatywne licytacje
– punkty gastronomiczne
i wiele innych.

Źródło: Biuro Prasowe ZKŻ SSA

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: