Szatnia Akademików: Mamy lidera! AZS mamy lidera!

Gościliśmy dzisiaj w szatni siatkarzy i futsalistów. Ci pierwsi grali u siebie z liderem II ligi Orłem Międzyrzecz i mimo ambitnej postawy ulegli 0:3. Z kolei liderem I ligi jest od niedzielnego wieczoru Persa MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego!

Futsaliści pod wodzą Macieja Góreckiego zremisowali w Lesznie z tamtejszym Futsalem 4:4 i po pięciu kolejkach jako jedyni w grupie północnej na zapleczu ekstraklasy są niepokonani. Sytuację w tabeli, mecz w Lesznie, a także kolejne pojedynki analizowaliśmy wspólnie z naszym gościem Kacprem Rysiem. W programie także wypowiedzi pozostałych bohaterów niedzielnego starcia z Futsalem. Wideo do obejrzenia powyżej, audio do wysłuchania poniżej.

Siatkarze AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wciąż bez zwycięstwa przed własną publicznością w tym sezonie. Młody zespół Wiktora Zasowskiego przed meczem z niepokonanym Orłem był skazywany na pożarcie. Wynik 0:3 niespodzianką nie jest, ale ekipa Marcina Karbowiaka w każdym secie musiała się trochę napracować, aby wygrać.

Szatnia Akademików zawsze w poniedziałek o 13:00. Powtórka o 20:00.