AUDYCJE 96 FM:

Odchudzanie przez czytanie! [ Zielona Góra czyta z Indexem]

Wiosna nadeszła i chociaż nas nie rozpieszcza,  to daje czas, by się przygotować i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Metod tak wiele, ale jedna  jest niezawodna. Czytanie! W kolejnym odcinku audycji Zielona Góra czyta z Indexem trenerzy odżywiania podpowiedzą, jak to zrobić, żeby czytać i chudnąć. 

 
Asia i Jarek Żaguniowie. Nierozłączni, zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Założyli Klub Zdrowego Stylu Życia “20- tka” i pomagają innym w zmianie nawyków żywieniowych. Klubowiczów mogą liczyć już w setkach, a zgubione przez nich kilogramy w tonach. Sprawiają, że stajemy się świadomi i zdrowsi, a to przecież najważniejsze. Jak trenerzy wspominają swoje czytanie w dzieciństwie? Czy lubili czytać lektury szkolne?

Zielona Góra czyta z Indexem 20.04.2017 r., cz. 1

I mimo że pochodzą z różnych domów, różnych miast, różnych szkół, po tylu latach razem, dzisiaj czytają te same książki. Jakie?

Zielona Góra czyta z Indexem 20.04.2017 r., cz. 2

Obudźmy w sobie olbrzyma zatem, bo każdy ma wystarczająco dużo siły, by pokonać słabości. Są tacy, którzy czytają książki o odchudzaniu i na tym kończą. Są tacy, którzy czytają i działają, a są jeszcze inni, którzy zatapiają się w świecie literatury i zapominają o jedzeniu. I o tym sposobie opowiadają trenerzy.

Zielona Góra czyta z Indexem 20.04.2017 r., cz. 3

Czytanie jest świetną metodą na wszystko. Czytać można wszędzie, o każdej porze, nawet w klubie u Asi i Jarka.

Zielona Góra czyta z Indexem 20.04.2017 r., cz. 4

Henryk Sienkiewicz był raczej wątłej postury, ale jego książki ważą i to sporo. Dzisiaj w dobie gadżetów elektronicznych,  opasłe tomiska możemy zmieścić w torebce, wystarczy zabrać czytnik, ale kto wie, może to jest i metoda, zabrać Trylogię na pieszą wędrówkę po górach? Oj, kalorie spalimy wtedy podwójnie. Póki co, tracimy kalorie poprzez czytanie.

Quo vadis” czytają Joanna i Jarosław Żaguniowie:

Zielona Góra czyta z Indexem 20.04.2017 r., cz. 5

Odpowiedzią na ostatnie pytanie są chrześcijanie. Dzisiaj wyjątkowo nie ma pytania, ale możecie je zadać sami sobie. Czy interesuje was wasza kondycja? Stan zdrowia? Jeśli tak, wystarczy, że zadzwonicie do Asi pod nr 693 796 700. Pierwsze cztery osoby, które zadzwonią i powiedzą “Sienkiewicz- czytam” otrzymają poradę trenerów odżywiania i bezpłatną analizę składu ciała.

 
Kolejny odcinek już w czwartek o 10.30 na fali 96 fm!

 

Akademickie Radio Index wraz z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze wspierają kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017, w tym szczególnie, upowszechnianie czytelnictwa.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: