ZIELONA GÓRA:

Przed nowym tygodniem – nowa ty! Odkryj w sobie motywację i kobiecość!

Taniec może być nie tylko sposobem na rozrywkę, ale także początkiem ważnych zmian w naszym życiu. Nakłonić do nich chce Monika Jerzynek – tancerka, która będzie współprowadzącą warsztatów pod nazwą „Nowa Ty – metamorfoza duszy i ciała”.

Wszelkie przemiany zaczynają się w umyśle i ciele, dlatego zajęcia rozpoczną się od spotkania z psychodietetykiem Marią Magdaleną Milczarek.

Bardzo fajnie wprowadzi nas w temat, jak zacząć kierować życiem i jak określić cele. Żeby te cele były bardziej na krótki termin niż dłuższy. Jeżeli wyznaczamy sobie duże cele, to różnie jest z ich realizacją. Jeżeli cel jest bliżej określony, trochę mniejszy, to łatwiej jest nam się motywować.Monika Jerzynek

Monika poprowadzi natomiast warsztaty w bloku tanecznym. Pomoże paniom odkryć w sobie kobiecość.

Będzie to „Sensual & Sexy Dance”. Jeśli chodzi o „Sensual”, będzie to zmysłowy ruch. Nauczę kroków podstawowych, ale będzie też dużo improwizacji – czegoś, co każda pani w sobie ma. A „Sexy” to już będą szpilki, choreografia krok po kroku, dobra zabawa, ale trochę inna filozofia.Monika Jerzynek

Spotkanie taneczno-motywacyjno-dietetyczne „Nowa Ty” – już w tę sobotę, 17 listopada między 11:00 a 16:00 przy ulicy Wiśniowej 19a. O szczegółach wydarzenia posłuchacie w poniższej rozmowie.

Monika Jerzynek

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: