UCZELNIA:

Dzielmy się innowacjami i pomysłami na biznes. Okazja będzie na Wydziale Matematyki

Każde zajęcie, także badawcze, można przekuć w biznes. Tej tezie przyjrzą się z bliska uczestnicy spotkania innoSHARE’18 on the road. Na zielonogórskiej uczelni o współpracy nauki z biznesem będzie mówił m.in. przedstawiciel organizatora, fundacji Polska Innowacyjna.

Na lokalnym gruncie instytucjami, które podejmują działania łączące naukę i biznes, są Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii. Tym razem z fundacją Polska Innowacyjna będą toczyć rozmowy o startupach i spin-offach, czyli przedsięwzięciach wspieranych przez naukę.

Mamy cztery grupy odbiorców. To są osoby reprezentujące małe i średnie przedsiębiorstwa lub właśnie startupy, przedstawiciele nauki, biznesu i administracji publicznej. Te osoby może zainteresować grunt współpracy na płaszczyźnie nauka i biznes. Zarówno w kontekście strategicznym, jak i operacyjnym, czyli wywoływania konkretnych działań. Przedstawicieli biznesu na pewno interesować będzie to, że można na wydarzeniu poznać wielu partnerów, którzy mają gotowe rozwiązania. I którzy, mam nadzieję, będą otwarci na taką współpracę.mgr Karolina Gębska

Wydarzenie odbędzie się w środę, 28 lutego o 16:00 na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

mgr Karolina Gębska, Wydział Ekonomii i Zarządzania UZ

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: