ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

„Perełki” dawnej motoryzacji do zobaczenia jutro w centrum miasta

Do środka nie wejdziesz, ale z zewnątrz oko nacieszysz i o szczegóły wypytasz właścicieli. Jutro w Zielonej Górze pojawią się klasyki polskiej i nie tylko motoryzacji.

Gościem Mateusza Kasperczyka w Rozmowie na 96 FM był Kacper Rosik z grupy „Klasyki ZG”, która zrzesza miłośników pojazdów klasycznych i tradycyjnych. Takie pojazdy będzie można jutro pooglądać przy ul. Bolesława Chrobrego.

W związku z sytuacją koronawirusową postanowiliśmy zrobić wystawę. Wybrać auta, które łapią się do naszej koncepcji. Zebraliśmy “kąski”, które chcemy pokazać mieszkańcom Zielonej Góry.

To kolejny pokaz w naszej okolicy. Wcześniej “klasyki” pojawiły się m.in. w Starym Kisielinie, w Ochli i w Drzonkowie. Teraz nadszedł czas na centrum miasta. Jutro zobaczymy nie tylko “kąski” z czasów PRL.

Będziemy mieć amerykańskie samochody typu: Dogde Charger, Ford F150, Lotus Esprit, Lamborghini Espada, a z drugiej strony samochody ze wschodu typu Wołga. 

To wszystko jutro od 11:00 do 15:00 na placu dawnej winiarni przy ul. Chrobrego. Więcej o pasji do klasyków w całej Rozmowie na 96 FM z Kacprem Rosikiem na portalu wZielonej.pl.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00