AZS:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Tego jeszcze w AZS nie było! Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w e-sporcie

Rozpoczęły się zapisy na Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w E-sporcie. Areną zmagań zawodników będzie gra komputerowa Counter Strike: Global Offensive. Zawody organizowane są przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Turniej jest krokiem w kierunku rozwoju rozgrywek e-sportowych w województwie lubuskim. Zmagania odbędą się w formule on-line. O szczegółach mówi Tomasz Ostrowski, organizator wydarzenia.

Planujemy drabinkę złożoną z 16 drużyn, będzie to drabinka eliminacyjna. Nie ma podziału na grupy, drużyna, która przegrywa, jest eliminowana. Chyba że jest to półfinał, wtedy przegrany zagra w meczu o trzecie miejsce.

Dla zwycięzców pierwszego meczu przygotowane są koszulki pamiątkowe. Nagrody za miejsca 1-3 pozostają, póki co w tajemnicy. Kto może wziąć udział w rozgrywkach?

W turnieju może wciąć właściwie każdy, kto mieszka na terenie województwa lubuskiego i ma między 13 a 35 lat. Oprócz tego udział wziąć może każdy zapalony gracz bądź osoba ciekawa tego świata. Warunkiem jest zebranie drużyny złożonej z pięciu osób.

Zapisy potrwają do 10 sierpnia. Turniej odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia. Więcej szczegółów TUTAJ.

Materiał przygotował Mateusz Miśkiewicz

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: