ZIELONA GÓRA:

Rodzicu, Twoje potrzeby też są ważne! Kolejne spotkanie z fundacją Innowacyjny Klub Rodzica

Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica zaprasza na kolejne spotkanie z cyku “ATAM – Aktywny Tata, Aktywna Mama”. Tym razem tematem warsztatów będzie: “Ja, Ty, My – PotrzebujeMy!”. Czyli o zachowaniu kawałka własnego świata w byciu rodzicem.

Temat warsztatów pozwala zwrócić uwagę rodziców na siebie samych, na ich potrzeby i potrzeby partnera – Poranek, przygotowywanie śniadania, wyjście do żłobka, przedszkola, szkoły, przygotowanie obiadu, powrót do domu, zabawa z dzieckiem, obowiązki, przygotowanie kolacji, czas zasypiania, sen… Następny poranek, przygotowywanie śniadania, wyjście do żłobka, przedszkola, szkoły i tak prawie każdego dnia…. – piszą organizatorzy  spotkania. Ale co w takim razie z potrzebami rodzica? Czasem dla siebie? Dla partnera? Rodziny? – Zapraszamy Cię na spotkanie, na którym odnajdziesz czas dla siebie i przyjrzysz się głębiej swoim potrzebom. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na powyższe i wiele innych pytań – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 18 lipca (czwartek) w godz. 17:00-21:00 w Fundacji Innowacyjny Klub Rodzica (ul. Jaskółcza 15).

ATAM – Aktywny Tata Aktywna Mama – projekt realizowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Projekt skierowany do osób:
– na urlopie macierzyńskim / rodzicielskim / wychowawczym,
– przygotowujących się do pełnienia pieczy zastępczej,
– bezrobotnych (zarejestrowanych w PUP),
– będących opiekunem dziecka niepełnosprawnego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłosić wypełniając Formularz Rekrutacyjny dostępny na stronie www.atam.org.pl

Podczas spotkań fundacja organizuje opiekę nad dziećmi osób, które przybędą na warsztaty, a także zdrowy poczęstunek.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów na stronie wydarzenia.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: