ZIELONA GÓRA:

Która podstawówka w miejskim Monopoly? Wszystko zależy od uczniów!

Mieszkańcy wybierają, jakie miejsca Zielonej Góry znajdą się w limitowanej edycji gry Monopoly. Nie tak dawno wskazali, że najdroższym miejscem na planszy będzie Palmiarnia i Park Winny.

W grze pojawią się też inne, ważne dla miasta i mieszkańców miejsca, które ukazują jego walory. Znajdzie się też szkoła podstawowa. Która? Wszystko zależy od uczniów.

Kolejne miejsce na planszy będzie związane ze szkołą, więc każda szkoła ma szansę przygotować film, który trzeba będzie do nas przesłać. Szkoła, której uczniowie wygrają znajdzie się na planszy Monopoly. Będzie można kupić swoją własną szkołę! Chyba każdy z nas chciał kupić swoją własną szkołę, zostać jej właścicielem. Zapraszam do rywalizacji.Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry

Projekt organizowany jest pod nazwą „Od zera do milionera. Moja przyszłość w Zielonej Górze”, a film ma ukazywać właśnie autorską wizję przyszłości w mieście. Oprócz tego, że zwycięska szkoła znajdzie się na jednym polu gry „Monopoly Zielona Góra”, dodatkową nagrodą będzie współtworzenie dedykowanej „Karty Szansy”, która będzie częścią gry.

Konkurs trwa do 9 czerwca. Film, który nie może przekroczyć minuty należy przesyłać na adres mailowy: monopoly@um.zielona-gora.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: