WAŻNEZIELONA GÓRA:

Janusz Kubicki o wyborach: Cieszy mnie frekwencja i sukces Trzeciej Drogi. Mejza posprząta za oplakatowanie miasta [WIDEO]

Polityczne podsumowanie wyborów w programie „Prezydent na 96 FM”.  – Cieszy mnie wysoka frekwencja i sukces Trzeciej Drogi – mówił dziś Janusz Kubicki w Radiu Index.

Włodarza miasta poprosiliśmy o komentarz dotyczący wyborów. Kubicki zwrócił uwagę na opieszałość Państwowej Komisji Wyborczej. Wyniki Zielonej Góry podane zostały do publicznej wiadomości bardzo późno, bo dopiero w poniedziałek po godzinie 22.

Dużo problemów w komisjach, poprosiłem o wyjaśnienie. Dla mnie to, coś dziwnego, bo to nie my przeprowadzamy fizycznie pewne elementy. Niech to opadnie, bo chciałbym się dowiedzieć, dlaczego czekamy tak długo na wyniki w Zielonej Górze.

Kubicki odniósł się także do nielegalnego oplakatowania miasta przez Łukasza Mejzę.  – Poseł PiS-u na pewno za to zapłaci – mówił Kubicki.

Fizycznie jest przygotowany projekt decyzji, musi być powiadomiona strona, pan poseł Mejza został powiadomiony. Jeśli nie zapłaci, będziemy sądownie dochodzić. Jako poseł będzie posiadał uposażenie poselskie. Wszyscy płacili, każdy komitet się dostosował.

Program “Prezydent na 96 FM” w każdą środę o godzinie 12.30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00