W końcówkach Orzeł odlatywał

To był prawdopodobnie najlepszy mecz siatkarzy AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w tym sezonie, ale był to też mecz, w którym nie ugrali nawet seta. Niepokonany lider II ligi Orzeł Międzyrzecz w końcówce każdej partii odjeżdżał ambitnym akademików i wygrał w Zielonej Górze 3:0.

AZS w każdym secie walczył jak równy z równym. Każdego też seta to akademicy rozpoczynali odprowadzenia, ale w kluczowych momentach Orzeł pokazywał swoją moc i doświadczenie, którym ograł ambitnych zielonogórzan. Nie brakowało błędów w przyjęciu, choć w Zielonej Górze cały czas pracują nad tym, aby lepiej sobie radzić z zagrywką rywali. Drugi mecz jako libero rozegrał Patryk Rogowski, który zmienił na tej pozycji Kamila Rajchela. Posłuchajcie rozmowy z libero zielonogórzan, a więcej pomeczowych opinii w Szatni Akademików w poniedziałek o 13:00 w Akademickim Radiu Index.