LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Zyskowski i Apić w Zastalu!

Transferowa ofensywa w Enei Zastalu BC Zielona Góra. Nasz klub pozyskał dwóch koszykarzy.

Pierwszy z nich to stary dobry znajomy Jarosław Zyskowski (na zdj). 28-latek gra na pozycji skrzydłowego i po sezonie spędzonym w Hiszpanii wraca do Zielonej Góry. Z naszym klubem podpisał dwuletnią umowę.

Cieszę się, że wracam do Zielonej Góry. To mój drugi dom. Cieszy stabilizacja, bo podpisałem dwuletnią umowę. Dziękuję za zaufanie. Znam klub, miasto, z trenerem odbyłem rozmowę. Wiem, że  mu zależy na mnie. To ważne. Zielona Góra będzie grała w lidze VTB, zawsze chciałem grać jak najczęściej. Mam nadzieję, że powalczymy o kolejne mistrzostwo, a w VTB namieszamy.  

Z transferu Zyskowskiego cieszył się również właściciel klubu Janusz Jasiński.

Cieszę się, że w tym całym bałaganie trzeba znaleźć równowagę między jakością i walką o wielkie cele a wychowaniem naszych adeptów. Nikt tak nie wpływa na młodych jak to, że tu codziennie pojawiają się zawodnicy i dają przykład, że przez ciężką pracę i poświęcenie można osiągnąć sukces. 

Jak się okazało to nie koniec transferowych ruchów w naszym klubie. Zastal pozyskał również serbskiego centra Dragana Apića. To 25-latek mierzący 206 centymetrów. Wcześniej grał w Rosji i Hiszpanii. Dodajmy, że Zastal wystąpi w kolejnym sezonie także w lidze VTB.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: