LUBUSKIE:

Wypadek w pracy? Koniecznie przyjdź na seminarium!

Ostatnia szansa, by wziąć udział w seminarium pt. „Osoby niepełnosprawne na rynku pracy – prewencja wypadkowa”, organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pamiętaj, 27 i 28 września!

 

Seminarium organizowane jest już od kilku lat w całej Polsce- mówi Marta Rogalińska, dyrektor Centrum Integracji w Zielonej Górze. W tym roku odbywa się również w Nowej Soli i Zielonej Górze. Bezpłatnie możemy posłuchać o tym,  co nam zagraża i jak zorganizować bezpiecznie stanowisko pracy.

To dobra okazja,  nie tylko dla osób z niepełnosprawnością,które poszukują pracy, ale też dla pracodawców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, by zdobyć informacje od specjalistów. To nie jedyna korzyść. Wartością dodaną są wymiana doświadczeń i szerokie kontakty.

Program podzielony jest na trzy bloki tematyczne.W pierwszym -między innymi- tematyka prawnego usytuowania orzeczenia czy organizacji stanowisk pracy dla pracownika z niepełnosprawnością.

O tematyce bloku drugiego opowiada ekspert i realizator Krystian Damian Ślugaj z Biura Avis w Zielonej Górze:

Krystian Damian Ślugaj

Obowiązki pracodawcy i pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy to jeden z ważniejszych tematów.

O współczesnych zagrożeniach w miejscu pracy i metodach radzenia sobie ze stresem, mobbingiem posłuchacie w ostatniej części spotkania. Nie zabraknie też przykładów dobrych praktyk w zarządzaniu niepełnosprawnością w firmie.

 

Pozostaje dodać, gdzie i kiedy:

27 września 2017 r. w godz. 9:00-15:30
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8, 67-100 Nowa Sól

28 września 2017 r. w godz. 9:00-15:30
Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej
ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra

 

Przyjdź, bo warto,a przezorny zawsze ubezpieczony!

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X