LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Jakie są szanse, a jakie zagrożenia przy działalności gospodarczej? ZUS zaprasza na konferencję

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy, Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Krajową Administracją Skarbową oraz Uniwersytetem Zielonogórskim zapraszają na konferencję „Przedsiębiorcy – szanse i zagrożenia”. Spotkanie odbędzie się 26 października na kampusieA przy ul. Szafrana 4a. Dokładniej w sali nr 1 budynku A29.

Tematem wydarzenia będą szanse oraz zagrożenia, wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej. O szczegółach mówi Agata Muchowska, rzecznik prasowy ZUS w Lubuskiem.

Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się, jakie są źródła finansowania i formy opodatkowania działalności gospodarczej oraz zasady udzielania ulg w spłacie zaległości podatkowych, na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy, czy też jakie prawa i obowiązki w ZUS ma przedsiębiorca. Przez cały czas do dyspozycji uczestników będzie stoisko informacyjno-konsultacyjne, gdzie będzie można m.in. założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS.

Na koniec spotkania będzie można wziąć udział w dyskusji i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Start konferencji o godzinie 10.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00