POLSKA I ŚWIAT:

Zrób coś dobrego – dla innych i siebie [KONKURS]

Już dziś (19 maja 2017) rusza atrakcyjny konkurs na Facebooku. Do wygrania bilety na dowolne seanse w kinach w całej Polsce. Są co najmniej dwa powody, dla których warto wziąć w nim udział.

Po pierwsze – pomagasz

Konkurs organizuje firma SWISS KRONO, która na co dzień oferuje produkty przyjazne i bezpieczne dla środowiska, ale i dba o młodego człowieka. Jak? W tym miesiącu SWISS KRONO organizuje społeczną akcję dla szkół „Zrób coś dobrego”, której patronuje Tomasz Kammel. Uczniowie mogą zrobić coś dobrego dla swojej szkoły, miasta, osób starszych, niepełnosprawnych albo przyrody i zaprezentować swoje dokonanie w formie krótkiego filmu. SWISS KRONO nagradza zwycięskie szkoły meganagrodami: wycieczką, spotkaniem z Tomaszem Kammelem albo zestawem mebli klasowych.

Walcząc o bilety do kina, pomagasz promować tę cenną inicjatywę!

Po drugie – zdobywasz nagrody

Bilety do kina będzie można wygrać pięciokrotnie. Żeby skorzystać z darmowych seansów filmowych, wystarczy wykonać trzy kroki:

    1. Dołączyć do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1650533128589388/
    2. Zaprosić do niego znajomych poprzez przycisk „udostępnij” / “zaproś znajomych”.
    3. Oczekiwać na pytanie, które pojawi się w postaci postu na wydarzeniu, o którym mowa wyżej.
    4. Umieścić tag z odpowiedzią na pytanie konkursowe, które będzie ogłoszone na stronie wydarzenia. Wpis powinien mieć status publiczny i mieć taki format: #zrobcosdobrego dla… (nazwa szkoły podstawowej lub gimnazjalnej oraz miejscowość). Przykład: odpowiedź na pytanie, #zrobcosdobrego dla Szkoły Podstawowej w Nowym Miasteczku.
    5. Pierwsze 5 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie otrzymują podwójny bilet do dowolnego kina w Polsce w Cinema City lub Multikino

SWISS KRONO wybiera zwycięskie posty i nagradza Was biletami do kina. Konkurs odbędzie się aż pięć razy, udział można wziąć w każdej edycji.

I po wtóre – kino jest najlepszą ze sztuk!

Tak twierdzą niektórzy. A już na pewno bilety wygrane w konkursie są najlepsze ze wszystkich biletów… 🙂

Konkurs trwa od 19 do 31 maja br. lub wyczerpania puli biletów.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00