ROZMOWA NA 96 FM:WAŻNE

M. Pabierowski o pracy zarządu i marszałek województwa: Oceniam bardzo dobrze

Pracę zarządu województwa i marszałek oceniam bardzo dobrze – mówił Marcin Pabierowski, radny Koalicji Obywatelskiej o sytuacji w sejmiku, dzisiejszy gość Rozmowy na 96 FM. W programie mowa była m.in. właśnie o ocenie pracy zarządu województwa i marszałek Elżbiety Polak.

Powraca temat odwołania zarządu i marszałek województwa. Przed radnymi wojewódzkimi wciąż głosowanie w sprawie odwołania obecnie rządzących, a to pokłosie nieudzielenia wotum zaufania zarządowi w ubiegłym roku. – Włodarze miasta Zielona Góra powinni odsunąć niepotrzebne emocje – skomentował w Radiu Index Pabierowski.

Radni opiniują pozytywnie budżet województwa, radni opiniują pozytywnie strategię rozwoju, która jest ważna również w kontekście Zielonej Góry. Jest budżet miasta, prezydent powinien się na tym skupić, a nie na kopaniu się po kostkach. 

Radny miejski Koalicji Obywatelskiej podkreślił, że pracę zarządu i marszałek ocenia wysoko.

Praca zarządu i pani marszałek oceniana jest przeze mnie bardzo dobrze. Nie widzę podstaw, aby oceniać to inaczej. Może emocje wkradły się u włodarzy miasta Zielona Góra i one zaciemniają ten obraz.

Cała Rozmowa na 96 FM na wZielonej.pl. Tam również m.in. o projekcie uchwały w sprawie konsultacji społecznych. Audycja od poniedziałku do piątku o 9:30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00