LUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Lubuski PSL mocniejszy?

Czy głos lubuskiego Polskiego Stronnictwa Ludowego będzie teraz bardziej słyszalny w Warszawie? Niewykluczone, że tak się właśnie stanie. 

Tak jak już informowaliśmy, członkowie PSL w Lubuskiem znaleźli się we władzach centralnych partii. Dziś o tych roszadach rozmawialiśmy z sekretarzem wojewódzkim partii Arkadiuszem Dąbrowskim. Gość Rozmowy na 96 FM” został wybrany do Rady Naczelnej PSL.

Jest to podniesienie mojej pozycji w PSL. Rada Naczelna jest ważnym organem, to taka Rada Nadzorcza prezesa. Liczy lekko ponad stu członków i jestem w tym zacnym gronie. Zamierzam pracować bliżej centrali jeśli chodzi o sprawy polityczne.

Naszego gościa zapytaliśmy, jakie będzie miał zadania będąc w Radzie Naczelnej partii.

Dzięki byciu członkiem mój głos będzie słyszalny w Warszawie. Kiedy spotykamy się w tym gronie, jest to ścisłe kierownictwo PSL. My jako członkowie Rady Naczelnej możemy w każdej chwili powiedzieć, co nam się nie podoba. Mam bezpośredni wpływ na kierunek polityczny.

Dodajmy, że szef lubuskich struktur – Stanisław Tomczyszyn – został wybrany do najwyższego organu władz centralnych czyli do Naczelnego Komitetu Wykonawczego.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00