ŻUŻEL:

Zrób sobie zdjęcie z mistrzowskim trofeum!

Ponadto w POK-u na W69 wystawiona zostanie księga pamiątkowa, gdzie każdy kibic będzie mógł samodzielnie wpisać swoje gratulacje dla złotej drużyny 2009. Księga pamiątkowa pozostanie na lata w archiwach zielonogórskiego klubu, a odnalezienie za kilka, czy kilkanaście lat swojego wpisu ze złotej jesieni 2009 roku będzie najprawdopodobniej niezwykle miłym wspomnieniem.
 
Szczególnie zapraszamy kibiców Falubazu Zielona Góra w najbliższy piątek 13 listopada na godzinę 16.00, kiedy to oprócz możliwości umieszczenia wpisu w księdze pamiątkowej, zrobienia sobie zdjęcia z oryginalnym pucharem DMP 2009, będzie możliwość sfotografowania się i porozmawiania w cztery oczy z trenerem złotej drużyny Piotrem Żyto lub złotym zawodnikiem Falubazu Patrykiem Dudkiem.
 
W tym samym czasie w piątek 13 listopada od godziny 16.00. do 17.00. najbardziej znany fotoreporter Gazety Lubuskiej – Tomasz Gawałkiewicz będzie fotografował kibiców Falubazu Zielona Góra wraz z pucharem, w towarzystwie Patryka Dudka i Piotra Żyto.
 
Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w serwisie żużlowym "Gazety Lubuskiej” www.zuzel.info.pl
 
Dodatkowo pierwszych dziesięć osób otrzyma w prezencie pamiątkową odbitkę w dużym formacie.
 
Zapraszamy do odwiedzenia klubu w najbliższy czwartek i piątek od 9.00. do 17.00.
 

Autor: Radio Index

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00