WAŻNEZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

W69 na 96FM: Po Lublinie, a przed arcyważnym spotkaniem z Włókniarzem

To była porażka, której się spodziewano, ale w Lublinie niektórzy jechali olśniewająco, a inni tak, że są powody do zmartwień. NovyHotel Falubaz przegrał z Orlen Oil Motorem 34:56 i o tym meczu mówiliśmy w dzisiejszym magazynie W69 na 96FM.

Zachwycił Jarosław Hampel, który jako jedyny z grona zielonogórzan zdołał wygrywać biegi. W sumie uczynił to czterokrotnie i kończył mecz z 13 punktami. Na drugim biegunie bracia Pawliccy, którzy razem zdobyli 4 punkty, a młodszy z braci Piotr dwukrotnie w Lublinie upadał. Do tego trzeba dołożyć słabą dyspozycję Jana Kvecha, w dodatku z groźnymi upadkami w Lublinie i dzień później podczas Grand Prix w Landshut.

Na tej pozycji czeka Michał Curzytek, który choć dostaje niewiele szans, to stara się je wykorzystywać. W Lublinie pojechał trzy razy i za każdym razem punktował, przywożąc ostatecznie 4 punkty z bonusem. Kto powinien dostać szansę na pozycji U-24 w meczu z Włókniarzem? Curzytek czy poobijany, ale na szczęście bez poważniejszych urazów Kvech?

Mecz z częstochowianami w piątek, 24 maja o 20:30 w Zielonej Górze. W magazynie o sytuacji wypowiadali się też eksperci Canal+ Krzysztof Cegielski i Patryk Malitowski. Ponadto w programie wypowiedzi po meczu w Lublinie.

W69 na 96FM w poniedziałki o 11:15.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00