ŻUŻEL:

Rock’N’Roll Party U Jana, czyli jak poznałem Ankę – szczegóły imprezy

Pierwsza część spotkania będzie otwarta dla wszystkich chętnych. Od godziny 19:30 we foyer Piwnicy Artystycznej Kawon, przy ulicy Zamkowej, Doman Nowakowski podpisywać będzie swoją książkę "39 i pół. Jak poznałem Ankę”. Autorowi książki i scenarzyście filmowemu towarzyszyć będą m.in.: odtwórca roli Darka Jankowskiego, czyli Tomasz Karolak, serialowy „Korba", czyli Krzysztof Banaszyk oraz producentka serialu Justyna Pawlak.
 
Książkę będzie można kupić w piątek 9 października na miejscu imprezy, czyli w Piwnicy Artystycznej Kawon. Książka jest już także dostępna w sklepie Falubazu w Galerii Focus Mall.
 
 
"39 i pół. Jak poznałem Ankę" to powieść o bolesnym dojrzewaniu do dorosłości i odpowiedzialności, o tym, że dobrze jest szaleć, ale jeszcze lepiej znaleźć bezpieczną przystań, o tym jak żyć i … nie zwariować. Spowiedź dziecięcia wieku (rocznik 1968) naszych zwariowanych czasów. Książka opisuje wydarzenia sprzed czasów sfilmowanych w serialu, które w większości dzieją się w Zielonej Górze.
 
 
Zanim w życiu bohatera filmu i książki „39 i pół. Jak poznałem Ankę” Darka Jankowskiego pojawiła się tytułowa Anka liczył się wyłącznie żużel, a później także punk rock. Jednym z miejsc, które odegrało istotną rolę w muzycznej edukacji bohatera był legendarny studencki Klub „U Jana”. Flagową imprezą klubu w końcówce lat osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych było „Rock’N’Roll Party U Jana”. Stąd pomysł na jednorazową powtórkę z przeszłości, przy okazji promocji książki Domana Nowakowskiego.
 
 
Druga część piątkowego wieczoru w Piwnicy Artystycznej Kawon to właśnie „Rock’N’Roll Party U Jana, czyli jak poznałem Ankę”, które odbędzie się w części tanecznej klubu Kawon. Za konsoletą zasiadają dawni rezydenci Klubu „U Jana”: Krzysztof Frejman, Sebastian Bezak i Tomasz Oszmiański.
 
 
Wstęp na tę część imprezy jest płatny, a bilety w cenie 50 PLN na „Rock’N’Roll Party U Jana”, czyli jak poznałem Ankę” można kupić w Piwnicy Artystycznej Kawon, w sklepie Falubazu w Galerii Focus Mall oraz w internecie na: www.abilet.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 068 324 47 74
 
 
Gwiazdą „Rock’N’Roll Party U Jana, czyli jak poznałem Ankę” będzie znany z serialu „39 i pół” zespół Dirty Track. Na żywo w wykonaniu zespołu usłyszymy nie tylko rockowe hity z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, ale także hity znane z serialu m.in. „Anarchia”, „Magia Falubazu”, czy „Zabiorę Cię”.
 
 
Obecność na „Rock’N’Roll Party U Jana, czyli jak poznałem Ankę” potwierdzili również aktorzy i producenci serialu „39 i pół”. Imprezę po piątkowym treningu odwiedzi także cała drużyna Falubazu Zielona Góra.
 
 
Podczas spotkania Piotr Żyto i każdy z zawodników otrzyma wiązankę kwiatów o wartości 1000 PLN każda ufundowaną przez Centrum Kwiatowe z Zielonej Góry.
 
Na ten niecodzienny pomysł wpadł właściciel Centrum Kwiatowego Adrian Jędrzejewski, który jako pierwszy postanowił podziękować każdemu zawodnikowi z drużyny za wspaniałą postawę i medal.

Autor: Jakub Lesiński

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00