ŻUŻEL:

Przed czwartkowym finałem. Czy uda się go rozegrać?

W prawdzie potrenować się ostatecznie nie udało ze względu na stan toru. Radio Index zapytało zatem rzecznika Falubazu, Marka Jankowskiego, czy jutrzejszy mecz jest zagrożony. Okazuje się, że nie. Na torze cały czas będą prowadzone prace. W Winnym Grodzie jest obecny Komisarz Speedway Ekstraligi, Ryszard Głód.
 
Trudno jest wskazać faworyta czwartkowego spotkania. Trener Piotr Żyto nie wie czego może spodziewać się po drużynie gości, a także swoim teamie. Radio Index zapytało także Jacka Gajewskiego, managera drużyny Unibaksu, czy według niego przekładanie tego pierwszego spotkania oraz cała otoczka może mieć wpływ na jego końcowy wynik.
 
W związku z meczem finałowym pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Unibaksem Toruń, zielonogórska policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia na stadion i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu będą surowo karane.
 
W czwartek, 22-go października kasy stadionu zostaną otwarte o godzinie 14:00. Otwarcie bram dla wszystkich rodzajów wejściówek nastąpi zaś dwie i pół godziny później. Początek spotkania Falubazu z Unibaksem o 18:30.
 

Autor: Jakub Lesiński

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00