ŻUŻEL:

Falubaz ma nowego juniora

Norbert Krakowiak dołącza do Falubazu Zielona Góra. Żużlowiec związał się do końca wieku juniora, a więc na dwa sezony.

Nasze rozmowy przebiegały dosyć szybko. Z trenerem Adamem Skórnickim rozmawiałem już wcześniej i czułem to zainteresowanie. Po sezonie spotkaliśmy się kolejny raz, już na konkretnych rozmowach. Ja poczułem wtedy, że klub mnie potrzebuje i to było dla mnie ważne. Długo zastanawiałem się nad tym, co będzie dla mnie lepsze: jazda w pierwszej lidze, czy w PGE Ekstralidze. Wspólnie z tatą doszliśmy jednak do wniosku, że spróbuję podjąć to wyzwanie. Wychodzę z założenia, że trzeba jeździć z najlepszymi, by być najlepszym – zaznaczył  nowy żużlowiec Falubazu, który ostatnio występował w Starcie Gniezno.

Norbert to talent polskiego żużla i liczę, że właśnie u nas rozwinie skrzydła. Rekomendację naszego sztabu szkoleniowego wsparłem własnymi obserwacjami tego zawodnika na torze i wyszło to bardzo pozytywnie. Dodatkowo bezpośrednie spotkanie dało mi podstawy, aby uwierzyć, że Norbert może stać się siłą naszej formacji juniorskiej. Jestem dobrej myśli co do dalszej kariery tego młodzieżowca. Wierzę, że doczekamy się jego ważnych punktów w PGE Ekstralidze – stwierdził Adam Goliński, prezes ZKŻ SSA.

Norberta już kilka sezonów nie było w PGE Ekstralidze, więc informacji o nim mieliśmy najmniej. W rozgrywkach pierwszoligowych oraz młodzieżowych prezentował się jednak bardzo dobrze. To zawodnik, który ostatni sezon przejechał na równym i stabilnym poziomie. Wierzę, że jego postawa zrobi różnicę dla naszego zespołu – powiedział Adam Skórnicki, trener Falubazu.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: