SPORT:

Za nieco ponad miesiąc grzmoty na gali “Maka”

Cztery walki o pasy zobaczą w hali CRS miłośnicy sportów walki. 5 października odbędzie się 16. edycja gali Makowski Fighting Championship.

Tomasz Makowski, 9-krotny mistrz świata zapewnia, że emocji w ringu nie zabraknie.

Zakontraktowaliśmy nowych zawodników, bardzo dobrych, światowej klasy. Bracia Muszyńscy zawalczą na naszej gali. Kacper już walczył u nas, zdaje się dwa razy. Bartek wraca na ring po dwuletniej przerwie. Fajnie, że wraca na nasz ring. Są to światowej klasy zawodnicy. Będziemy mieli cztery walki mistrzowskie. Dwie o pasy MFC i dwie o pasy PZKB.Tomasz Makowski

O pasy Polskiego Związku Kickboxingu powalczą Kacper Frątczak oraz Przemysław Kacieja. Z kolei po pasy organizacji MFC do ringu wyjdą Sławomir Przypis i Marcin Bodnar. Makowski kolejny raz zdecydował się obsadzić w rolach głównych zawodników z Zielonej Góry i okolic.

Znamy się praktycznie od zawsze, spędziliśmy mnóstwo godzin w salach treningowych. Do mnie przemawia głównie ich ciężka praca i poziom sportowych. Mam wielu kolegów, którzy prezentują średni poziom i jeszcze na udział w tej imprezie muszą troszkę poczekać.Tomasz Makowski

Ponadto w ringu ujrzymy m.in. Emilię Czerwińską, Michała Szmajdę czy Macieja Zembika. Radio Index jest patronem medialnym wydarzenia. Rozmowy z zawodnikami w każdy piątek o 13:15 na naszej antenie.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: