SPORT:

Podsumowanie futsalowej przygody Drzonkowianki

Drzonkowianka PKM Zachód Racula dzielnie spisywała się w zakończonym niedawno sezonie II ligi futsalu. Czas na podsumowania i snucie planów na przyszłość.

Ekipa Drzonkowianki przystępowała do lubuskich rozgrywek jako nowicjusz i była postrzegana jako ta, która będzie jedynie dostarczała punktów pozostałym zespołom. Z meczu na mecz pokazywała jednak, że stać ją na dobrą grę, która zaowocowała drugim miejscem w tabeli, wyprzedzając Madness Chocianów i Paolo Gorzów Wielkopolski.

Były mankamenty, były pozytywy. Koniec końców drugie miejsce, jest fajnie, cieszymy się. Pokazaliśmy na tle dobrych rywali, że chłopaków z dużego boiska stać też na wiele na tym halowym. Zobaczymy, może w przyszłym sezonie ogramy też AZS.Jacek Hajdasz, Drzonkowianka PKM Zachód Racula

Początkowo zawodnicy nie przejawiali większego entuzjazmu w stosunku do halowych rozgrywek. Dobre wyniki oraz możliwość podtrzymania formy podczas przerwy w treningach sprawiły jednak, że większość z nich uważa przygodę z futsalem za udaną.

W kilku tych spotkaniach brałem udział, jest mi teraz przez to łatwiej wejść w okres przygotowawczy, który mamy z trenerem. Jestem zadowolony, podejrzewam, że koledzy z drużyny również. Fajnie to wyszło, generalnie.Jacek Hajdasz, Drzonkowianka PKM Zachód Racula

Drzonkowianka rozpoczęła okres przygotowawczy do rundy wiosennej w klasie okręgowej. Inauguracja odbędzie się w połowie marca.

Michał Grzegorczyk

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: