SPORT:

Ostatni dzwonek, by zapisać się na Półmaraton Zielonogórski

Za dwa tygodnie, 5 października, ulice Zielonej Góry po zmroku zaleją rozświetleni biegacze, którzy wystartują w 8. edycji Novita Półmaratonu Zielonogórskiego.

W ramach imprezy będzie równocześnie rozgrywany bieg na krótszym dystansie – 2. Sinersio Ćwierćmaraton Zielonogórski. Elektroniczne zapisy prowadzone są do północy na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl.

Kto nie zdąży, to oczywiście będzie mógł się zapisać w dniu zawodów, a także dzień wcześniej w biurze zawodów, w hali sportowej przy ul. Wazów 76.Piotr Sztermer, wiceprezes stowarzyszenia Biegam Pomagam

Bieg po raz drugi w historii wystartuje o godzinie 20:00. Organizatorzy zadbają, by ta wieczorna sceneria miała wyjątkowy klimat.

Jak zwykle u nas będą zespoły muzyczne, trochę świateł. Będzie ciemno, to wykorzystamy fajerwerki, neony. Każdy zawodnik będzie mógł bezpłatne z biura zawodów pobrać elementy neonowe, którymi będzie można opleść się. Co tam każdemu fantazja podpowiada.Piotr Sztermer, wiceprezes stowarzyszenia Biegam Pomagam

Przed rokiem najlepszy na dystansie półmaratonu był lubuski biegacz Jacek Stadnik.

Cała rozmowa z P. Sztermerem poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: