PIŁKA NOŻNA:

Seniorzy i juniorzy Falubazu ze zwycięstwami

KS Falubaz po awans, Persa UKP Falubaz w drodze po utrzymanie – w miniony weekend oba zespoły zainkasowały ważne trzy punkty na drodze do realizacji swoich celów.

Pierwszy zespół Falubazu Zielona Góra pokonał w sobotę Piasta Iłowa 2:0 po golach Piotra Piwowarskiego i Jakuba Babija. Lider nie zachwycił, ale swoje zrobił.  O meczu mówi jeden z zielonogórskich piłkarzy Albert Cipior.

Albert Cipior – KS Falubaz Zielona Góra

Zielonogórzanie zachowali cztery punkty przewagi nad  drugim Santosem Świebodzin i w kolejny weekend zagrają na wyjeździe z Lubuszaninem Drezdenko.

Wygrali też w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Persy UKP Falubazu Zielona Góra. Drużyna Piotra Żaka i Mirosława Kędziory pokonała Zawiszę Bydgoszcz 3:0. To kolejne bardzo ważne trzy punkty na drodze do utrzymania. Gole dla zielonogórzan zdobyli: Ireneusz Butowicz, Szymon Kobusiński i Kacper Kochanowski.

Piotr Żak – trener Persy UKP Falubazu Zielona Góra

Falubaz jest na dziewiątym miejscu w tabeli grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów i nad trzynastym Gwarkiem Zabrze, który jest na miejscu spadkowym ma trzy punkty przewagi.

We Wtorek młodzi zielonogórzanie zagrają w półfinale Okręgowego Pucharu Polski. Ich przeciwnikiem będzie trzecioligowy Stilon Gorzów.  Początek tego spotkania na boisku przy Sulechowskiej o 17:30. Z kolei w środę w drugim półfinale pierwszy zespół Falubazu podejmie Formację Port 2000 Mostki.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: