PIŁKA NOŻNA:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Przetrzebiona Lechia wysoko przegrała z Polonią Warszawa [WIDEO + ZDJĘCIA]

Po pierwszej, ubiegłotygodniowej grze wewnętrznej przyszedł czas na sparing z rywalem. Lechia Zielona Góra zmierzyła się z pierwszoligową Polonią Warszawa.

Rywal sparingiem z zielonogórzanami kończył tygodniowy obóz w Zielonej Górze. Podopieczni Andrzeja Sawickiego przegrali 0:4 (0:1). Wynik spotkania otworzył grający w przeszłości w Lechii, a obecnie w Polonii Szymon Kobusiński. Kolejne bramki padały już w drugiej połowie. Strzelali je kolejno: Antoni Grzelczak, Marcin Kluska i Wojciech Fadecki.

Pierwsza połowa z inicjatywą “Czarnych Koszul”, ale w niej Lechia starała się jeszcze dotrzymać kroku pierwszoligowcowi. Druga odsłona już została zdominowana przez gości. W zespole zielonogórzan kilka znaczących ubytków. Z urazami zmagają się m.in. Rafał Figiel (wspomagał trenera przekazując uwagi kolegom z drużyny), Rafał Ostrowski, Rafał Dzidek, Gibi Embaló, Jakub Babij i Łukasz Tumala.

W zespole Lechii w pierwszej połowie zagrali dwaj zawodnicy testowani – bramkarz i wahadłowy z Ukrainy.

Zobaczcie materiał wideo ze spotkania, wypowiedzi pomeczowe, a także zdjęcia autorstwa DB Team/DariuszBiczynski.pl