PIŁKA NOŻNA:

Piłkarze ruszają na pomoc! Zrobią to, co potrafią najlepiej, czyli zagrają dla Kajo!

Piłkarska Zielona Góra gra dla Kajo – to impreza, która w kolejną środę odbędzie się na stadionie przy ul. Sulechowskiej.

Kajo, czyli Kajetan Lehmann jest członkiem Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego. Chłopak zmaga się z chorobą nowotworową.

Cel jest bardzo szczytny i tutaj należy podziękować wszystkim zespołom, które podjęły decyzję na tak. Będziemy starali się cały czas, na ile będziemy mogli, pomagać Kajo i jego rodzinie. To, co możemy zrobić, to zrobimy. To jest nasz chłopak, człowiek ze środowiska notabene świetny piłkarz. Mam też zajęcia w Akademii i widziałem, jak był zaangażowany, a poza tym utalentowany. Znalazł się w ciężkiej sytuacji, ale jest młodym człowiekiem i wierzymy, że z tego wyjdzie.<span class="su-quote-cite">Andrzej Sawicki, trener Lechii Zielona Góra</span>

Oprócz Lechii Zielona Góra zagrają także: TS Masterchem Przylep, Drzonkowianka PKM Zachód Racula oraz TKKF Chynowianka-Francepol Zielona Góra. – Wszystkie piłkarskie ręce na pokład – mówi Konrad Komorniczak, jeden z organizatorów wydarzenia.

Zapraszamy troszeczkę wcześniej, bo będą atrakcje. Będzie można nabyć cegiełki i zjeść ciasta, które upieką rodzice. Będzie dmuchany zamek dla dzieciaków. O 17:00 jest pierwszy gwizdek meczu Przylepu z Chynowianką, zaraz potem drugi półfinał – Lechia zmierzy się z Drzonkowianką. Gramy 30-minutowe mecze, w przypadku remisu rzuty karne. Te mecze na pewno będą ciekawe.<span class="su-quote-cite">Konrad Komorniczak, organizator</span>

Turniej połączony z festynem odbędzie się w kolejną środę. Początek o godzinie 17:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00