Piłkarska inauguracja seniorów na plus, choć bez fajerwerków

Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Bramki dla zielonogórzan zdobyli Roman Kopacz i Piotr Piwowarski. Kibice oczekujący gradu  goli wychodzili rozczarowani. Zielonogórzanie już w drugiej połowie nie byli w stanie stworzyć sobie groźnych sytuacji. Posłuchajmy, co do powiedzenia po meczu mieli trener zielonogórzan Jarosław Miś i zawodnik Roman  Kopacz.

Jarosław Miś i Roman Kopacz

W miniony weekend grała też Centralna Liga Juniorów. Remis z Zabrza przywieźli piłkarze UKP Falubazu. Zielonogórzanie zremisowali z  Górnikiem 3:3. Za tydzień młodzi zawodnicy Piotra Żaka zagrają u siebie z FC Academy Wrocław, zaś pierwszy zespół w Sławie zmierzy się z Dębem.