Falubaz eliminuje Formację Port 2000

KS Falubaz Zielona Góra w finale Okręgowego Pucharu Polski. We wczorajszym półfinale w Zielonej Górze lider lubuskiej czwartej ligi pokonał trzecioligową Formację Port 2000 Mostki 2:0.

Obie bramki padły w drugiej połowie. Prowadzenie pięknym uderzeniem z dystansu dał zielonogórzanom w 68 minucie Karol Haraś, a wynik meczu siedem minut później strzałem głową ustalił Piotr Andrzejczak. – Wykonaliśmy wzorowo założenia taktyczne – mówił po spotkaniu szkoleniowiec Falubazu Jarosław Miś.

Jarosław Miś – trener KS Falubazu Zielona Góra

Radość w szeregach Falubazu, odmienne nastroje w Mostkach. To Formacja była faworytem i w pierwszej połowie była bliska zdobycia bramki. W drugiej połowie skuteczniejsi byli jednak zielonogórzanie.

Marcin Iwan – kapitan Formacji Port 2000 Mostki

Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odbędzie się 8 czerwca w Świebodzinie. Przeciwnikiem Falubazu będzie Stilon Gorzów.