PIŁKA NOŻNA:

Dziś finał turnieju Falubaz Cup 2019!

W sobotę, 14 grudnia odbędzie się międzyklubowy turniej gwiazdkowy dla zespołów z rocznika 2009. Kto tym razem zgarnie puchar Lubuszanki Falubaz Toyota Cup?

W poprzednim roku w turnieju, który Akademia Piłkarska Falubaz organizuje w hali “Lubuszanka” w Czerwieńsku zagrały w podziale na dwie grupy ekipy: Berlin UTD, Śląsk Wrocław, Miedź Legnica, FA Leszno, Parasol Wrocław, Pogoń Szczecin i Warta Poznań. Końcowe podium na najniższym stopniu zajął nasz APF, drugi był Parasol, a pierwszy Śląsk.

Tym razem turniej będzie miał inną formułę. W najbliższej Lubuszance Falubaz Toyota Cup zagra sześć zespołów, które utworzą jedną grupę, w której każdy zagra z każdym, a pojedynczy mecz potrwa 16 minut. Końcowa klasyfikacja zostanie ułożona według punktacji jednej tabeli.

Kto tym razem zgarnie puchar? Poza Akademią Piłkarską Falubaz o najwyższe laury powalczą piłkarze: Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Pogoni Szczecin, Stilonu Gorzów i Śląska Wrocław.

Dzień pełen sportowych wrażeń rozpisany jest na 15 pojedynków, a początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 10.00. Jako pierwsi do gry ruszą zawodnicy APF i Zagłębia. Gwizdek rozpoczynający ostatni mecz rozbrzmi o godzinie 15.00 i będzie to starcie naszej Akademii ze Stilonem.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00