PIŁKA NOŻNA:

Brzeźniak, Olejniczak, Sucharek i Seredyński w Przylepie. W piątek sparing z Drzonkowianką

Zaglądamy do TS-u Masterchemu Przylep, który zapowiada odmłodzenie składu, a jednocześnie sięgnął też pokilku “otrzaskanych” na lubuskich boiskach piłkarzy.

Do drużyny z wypożyczenia wraca Bartosz Olejniczak, ponadto w Przylepie zagrają Michał Sucharek, Maciej Brzeźniak i Krystian Seredyński.

Dziś o 18:00, na własnym boisku, gracze Andrzeja Boczkowskiego zagrają w sparingu z PKM-em Zachód Drzonkowianką Racula, beniaminkiem zielonogórskiej okręgówki. To właśnie do tego zespołu odeszli trzej liderzy TS-u w poprzednich latach: Paweł Dzikowicz, Krzysztof Marczak i Wojciech Popielecki.

O przygotowaniach do sezonu opowiada szkoleniowiec drużyny z Przylepu.

Mam nadzieję, że będą omijać nas kontuzje. To jest w tej chwili najważniejsze. (…) Chcemy wprowadzić jak najwięcej młodzieży, naszej czy z III-ligowego klubu. Mamy współpracę. Oni oddają nam chłopców z roczników 2000-2002. Będziemy chcieli ich wprowadzać oraz naszych chłopaków z Przylepu.<span class="su-quote-cite">Andrzej Boczkowski, trener TS-u Masterchemu Przylepu</span>

Runda jesienna w lubuskiej IV lidze rusza 10 sierpnia. TS Masterchem w inauguracyjnym spotkaniu zmierzy się na własnym boisku z Dębem Przybyszów.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00