KOSZYKÓWKA:

Terminarz rozgrywek I Ligi

1. kolejka 20/21.09.2008 r.
ŁKS Łódź – Zastal Zielona Góra
Polonia 2011 Warszawa – Sokół Łańcut
Sudety Jelenia Góra – Siarka Tarnobrzeg
MMKS Dąbrowa Górnicza – Big Star Tychy
AZS AWF Katowice – Żubry Białystok
Stal Stalowa Wola – AZS OSRiR Kalisz
Resovia Rzeszów – BT Wózki Pruszków
MOSiR Krosno – Prokom Trefl II Sopot

2. kolejka 27/28.09.2008 r.
Zastal Zielona Góra – MOSiR Krosno
BT Wózki Pruszków – Prokom Trefl II Sopot
AZS OSRiR Kalisz – Resovia Rzeszów
Żubry Białystok – Stal Stalowa Wola
Big Star Tychy – AZS AWF Katowice
Siarka Tarnobrzeg – MMKS Dąbrowa Górnicza
Sokół Łańcut – Sudety Jelenia Góra
ŁKS Łódź – Polonia 2011 Warszawa

3. kolejka 4/5.10.2008 r.
Polonia 2011 Warszawa – Zastal Zielona Góra
Sudety Jelenia Góra – ŁKS Łódź
MMKS Dąbrowa Górnicza – Sokół Łańcut
AZS AWF Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Big Star Tychy
Resovia Rzeszów – Żubry Białystok
Prokom Trefl II Sopot – AZS OSRiR Kalisz
MOSiR Krosno – BT Wózki Pruszków

4. kolejka 8.10.2008 r. (środa)
Zastal Zielona Góra – BT Wózki Pruszków
AZS OSRiR Kalisz – MOSiR Krosno
Żubry Białystok – Prokom Trefl II Sopot
Big Star Tychy – Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Sokół Łańcut – AZS AWF Katowice
ŁKS Łódź – MMKS Dąbrowa Górnicza
Polonia 2011 Warszawa – Sudety Jelenia Góra

5. kolejka 11/12.10.2008 r.
Sudety Jelenia Góra – Zastal Zielona Góra
MMKS Dąbrowa Górnicza – Polonia 2011 Warszawa
AZS AWF Katowice – ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola – Sokół Łańcut
Resovia Rzeszów- Siarka Tarnobrzeg
Prokom Trefl II Sopot – Big Star Tychy
MOSiR Krosno – Żubry Białystok
BT Wózki Pruszków – AZS OSRiR Kalisz

6. kolejka 18/19.10.2008 r.
Zastal Zielona Góra – AZS OSRiR Kalisz
Żubry Białystok – BT Wózki Pruszków
Big Star Tychy – MOSiR Krosno
Siarka Tarnobrzeg – Prokom Trefl II Sopot
Sokół Łańcut – Resovia Rzeszów
ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola
Polonia 2011 Warszawa – AZS AWF Katowice
Sudety Jelenia Góra – MMKS Dąbrowa Górnicza

7. kolejka 25/26.10.2008 r.
MMKS Dąbrowa Górnicza – Zastal Zielona Góra
AZS AWF Katowice – Sudety Jelenia Góra
Stal Stalowa Wola – Polonia 2011 Warszawa
Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź
Prokom Trefl II Sopot – Sokół Łańcut
MOSiR Krosno – Siarka Tarnobrzeg
BT Wózki Pruszków – Big Star Tychy
AZS OSRiR Kalisz – Żubry Białystok

8. kolejka 29.10.2008 r. (środa)
Zastal Zielona Góra – Żubry Białystok
Big Star Tychy – AZS OSRiR Kalisz
Siarka Tarnobrzeg – BT Wózki Pruszków
Sokół Łańcut – MOSiR Krosno
ŁKS Łódź – Prokom Trefl II Sopot
Polonia 2011 Warszawa – Resovia Rzeszów
Sudety Jelenia Góra – Stal Stalowa Wola
MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS AWF Katowice

9. kolejka 8/9.11.2008 r.
AZS AWF Katowice – Zastal Zielona Góra
Stal Stalowa Wola – MMKS Dąbrowa Górnicza
Resovia Rzeszów- Sudety Jelenia Góra
Prokom Trefl II Sopot – Polonia 2011 Warszawa
MOSiR Krosno – ŁKS Łódź
BT Wózki Pruszków – Sokół Łańcut
AZS OSRiR Kalisz – Siarka Tarnobrzeg
Żubry Białystok – Big Star Tychy

10. kolejka 15/16.11.2008 r.
Zastal Zielona Góra – Big Star Tychy
Siarka Tarnobrzeg – Żubry Białystok
Sokół Łańcut – AZS OSRiR Kalisz
ŁKS Łódź – BT Wózki Pruszków
Polonia 2011 Warszawa – MOSiR Krosno
Sudety Jelenia Góra – Prokom Trefl II Sopot
MMKS Dąbrowa Górnicza – Resovia Rzeszów
AZS AWF Katowice – Stal Stalowa Wola

11. kolejka 22/23.11.2008 r.
Stal Stalowa Wola – Zastal Zielona Góra
Resovia Rzeszów- AZS AWF Katowice
Prokom Trefl II Sopot – MMKS Dąbrowa Górnicza
MOSiR Krosno – Sudety Jelenia Góra
Polonia 2011 Warszawa – BT Wózki Pruszków
AZS OSRiR Kalisz – ŁKS Łódź
Żubry Białystok – Sokół Łańcut
Big Star Tychy – Siarka Tarnobrzeg

12. kolejka 26.11.2008 r. (środa)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg
Sokół Łańcut – Big Star Tychy
ŁKS Łódź – Żubry Białystok
Polonia 2011 Warszawa – AZS OSRiR Kalisz
Sudety Jelenia Góra – BT Wózki Pruszków
MMKS Dąbrowa Górnicza – MOSiR Krosno
AZS AWF Katowice – Prokom Trefl II Sopot
Stal Stalowa Wola – Resovia Rzeszów

13. kolejka 29/30.11.2008 r.
Resovia Rzeszów- Zastal Zielona Góra
Prokom Trefl II Sopot – Stal Stalowa Wola
MOSiR Krosno – AZS AWF Katowice
BT Wózki Pruszków – MMKS Dąbrowa Górnicza
AZS OSRiR Kalisz – Sudety Jelenia Góra
Żubry Białystok – Polonia 2011 Warszawa
Big Star Tychy – ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg – Sokół Łańcut

14. kolejka 6/7.12.2008 r.
Zastal Zielona Góra – Sokół Łańcut
ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg
Polonia 2011 Warszawa – Big Star Tychy
Sudety Jelenia Góra – Żubry Białystok
MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS OSRiR Kalisz
AZS AWF Katowice – BT Wózki Pruszków
Stal Stalowa Wola – MOSiR Krosno
Resovia Rzeszów- Prokom Trefl II Sopot

15. kolejka 13/14.12.2008 r.
Prokom Trefl II Sopot – Zastal Zielona Góra
MOSiR Krosno – Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola – BT Wózki Pruszków
AZS OSRiR Kalisz – AZS AWF Katowice
Żubry Białystok – MMKS Dąbrowa Górnicza
Big Star Tychy – Sudety Jelenia Góra
Siarka Tarnobrzeg – Polonia 2011 Warszawa
Sokół Łańcut – ŁKS Łódź

16. kolejka 20/21.12.2008 r.
Zastal Zielona Góra – ŁKS Łódź
Sokół Łańcut – Polonia 2011 Warszawa
Siarka Tarnobrzeg – Sudety Jelenia Góra
Big Star Tychy – MMKS Dąbrowa Górnicza
Żubry Białystok – AZS AWF Katowice
AZS OSRiR Kalisz – Stal Stalowa Wola
BT Wózki Pruszków – Resovia Rzeszów
Prokom Trefl II Sopot – MOSiR Krosno

17. kolejka 3/4.01.2009 r.
MOSiR Krosno – Zastal Zielona Góra
Prokom Trefl II Sopot – BT Wózki Pruszków
Resovia Rzeszów- AZS OSRiR Kalisz
Stal Stalowa Wola – Żubry Białystok
AZS AWF Katowice – Big Star Tychy
MMKS Dąbrowa Górnicza – Siarka Tarnobrzeg
Sudety Jelenia Góra – Sokół Łańcut
Polonia 2011 Warszawa – ŁKS Łódź

18. kolejka 10/11.01.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Polonia 2011 Warszawa
ŁKS Łódź – Sudety Jelenia Góra
Sokół Łańcut – MMKS Dąbrowa Górnicza
Siarka Tarnobrzeg – AZS AWF Katowice
Big Star Tychy – Stal Stalowa Wola
Żubry Białystok – Resovia Rzeszów
AZS OSRiR Kalisz – Prokom Trefl II Sopot
BT Wózki Pruszków – MOSiR Krosno

19. kolejka 14.01.2009 r. (środa)
BT Wózki Pruszków – Zastal Zielona Góra
MOSiR Krosno – AZS OSRiR Kalisz
Prokom Trefl II Sopot – Żubry Białystok
Resovia Rzeszów- Big Star Tychy
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
AZS AWF Katowice – Sokół Łańcut
MMKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Łódź
Sudety Jelenia Góra – Polonia 2011 Warszawa

20. kolejka 17/18.01.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Sudety Jelenia Góra
Polonia 2011 Warszawa – MMKS Dąbrowa Górnicza
ŁKS Łódź – AZS AWF Katowice
Sokół Łańcut – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Resovia Rzeszów
Big Star Tychy – Prokom Trefl II Sopot
Żubry Białystok – MOSiR Krosno
AZS OSRiR Kalisz – BT Wózki Pruszków

21. kolejka 24/25.01.2009 r.
AZS OSRiR Kalisz – Zastal Zielona Góra
BT Wózki Pruszków – Żubry Białystok
MOSiR Krosno – Big Star Tychy
Prokom Trefl II Sopot – Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów- Sokół Łańcut
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź
AZS AWF Katowice – Polonia 2011 Warszawa
MMKS Dąbrowa Górnicza – Sudety Jelenia Góra

22. kolejka 31.01.2009 r.
Zastal Zielona Góra – MMKS Dąbrowa Górnicza
Sudety Jelenia Góra – AZS AWF Katowice
Polonia 2011 Warszawa – Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów
Sokół Łańcut – Prokom Trefl II Sopot
Siarka Tarnobrzeg – MOSiR Krosno
Big Star Tychy – BT Wózki Pruszków
Żubry Białystok – AZS OSRiR Kalisz

23. kolejka 4.02.2009 r. (środa)
Żubry Białystok – Zastal Zielona Góra
AZS OSRiR Kalisz – Big Star Tychy
BT Wózki Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
MOSiR Krosno – Sokół Łańcut
Prokom Trefl II Sopot – ŁKS Łódź
Resovia Rzeszów- Polonia 2011 Warszawa
Stal Stalowa Wola – Sudety Jelenia Góra
AZS AWF Katowice – MMKS Dąbrowa Górnicza

24. kolejka 7/8.02 2009 r.
Zastal Zielona Góra – AZS AWF Katowice
MMKS Dąbrowa Górnicza – Stal Stalowa Wola
Sudety Jelenia Góra – Resovia Rzeszów
Polonia 2011 Warszawa – Prokom Trefl II Sopot
ŁKS Łódź – MOSiR Krosno
Sokół Łańcut – BT Wózki Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – AZS OSRiR Kalisz
Big Star Tychy – Żubry Białystok

25. kolejka 14/15.02.2009 r.
Big Star Tychy – Zastal Zielona Góra
Żubry Białystok – Siarka Tarnobrzeg
AZS OSRiR Kalisz – Sokół Łańcut
BT Wózki Pruszków – ŁKS Łódź
MOSiR Krosno – Polonia 2011 Warszawa
Prokom Trefl II Sopot – Sudety Jelenia Góra
Resovia Rzeszów – MMKS Dąbrowa Górnicza
Stal Stalowa Wola – AZS AWF Katowice

26. kolejka 21/22.02.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Stal Stalowa Wola
AZS AWF Katowice – Resovia Rzeszów
MMKS Dąbrowa Górnicza – Prokom Trefl II Sopot
Sudety Jelenia Góra – MOSiR Krosno
BT Wózki Pruszków – Polonia 2011 Warszawa
ŁKS Łódź – AZS OSRiR Kalisz
Sokół Łańcut – Żubry Białystok
Siarka Tarnobrzeg – Big Star Tychy

27. kolejka 25.02.2009 r. (środa)
Siarka Tarnobrzeg – Zastal Zielona Góra
Big Star Tychy – Sokół Łańcut
Żubry Białystok – ŁKS Łódź
AZS OSRiR Kalisz – Polonia2011 Warszawa
BT Wózki Pruszków – Sudety Jelenia Góra
MOSiR Krosno – MMKS Dąbrowa Górnicza
Prokom Trefl II Sopot – AZS AWF Katowice
Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola

28. kolejka 28.02/1.03.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Prokom Trefl II Sopot
AZS AWF Katowice – MOSiR Krosno
MMKS Dąbrowa Górnicza – BT Wózki Pruszków
Sudety Jelenia Góra – AZS OSRiR Kalisz
Polonia 2011 Warszawa – Żubry Białystok
ŁKS Łódź – Big Star Tychy
Sokół Łańcut – Siarka Tarnobrzeg

29. kolejka 7/8.03.2009 r.
Sokół Łańcut – Zastal Zielona Góra
Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź
Big Star Tychy – Polonia 2011 Warszawa
Żubry Białystok – Sudety Jelenia Góra
AZS OSRiR Kalisz – MMKS Dąbrowa Górnicza
BT Wózki Pruszków – AZS AWF Katowice
MOSiR Krosno – Stal Stalowa Wola
Prokom Trefl II Sopot – Resovia Rzeszów

30. kolejka 14/15.03.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Prokom Trefl II Sopot
Resovia Rzeszów – MOSiR Krosno
BT Wózki Pruszków – Stal Stalowa Wola
AZS AWF Katowice – AZS OSRiR Kalisz
MMKS Dąbrowa Górnicza – Żubry Białystok
Sudety Jelenia Góra – Big Star Tychy
Polonia 2011 Warszawa – Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź – Sokół Łańcut
       
Terminarz play-off:

I RUNDA:
21-22.03.09
28-29.03.09
1.04.09

II RUNDA:
18-19.04.09
25-26.04.09
29.04.09

III RUNDA:
2.05.09
6.05.09

Terminarz play-out:

21-22.03.09
28-29.03.09
1.04.09
Autor: Weronika Górnicka

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: