AZS:Sport

„Tak dla beki” po raz trzeci najlepsi w siatkówkę

Dni Kultury Studenckiej tradycyjnie rozpoczęły się imprezami sportowymi. Wczoraj studenci wzięli udział w turnieju piłki siatkowej, organizowanym przez AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Tegoroczny, VIII turniej, cieszył się ogromnym zainteresowaniem studentów. Stworzyli oni drużyny mieszane i wspólnymi siłami walczyli o główną nagrodę.

Myślę, że ta impreza była wyjątkowa. Nie organizowaliśmy jej w jakiś szczególny sposób, natomiast, jakby zaangażowanie i dobra zabawa uczestników spowodowała ze ten dziesiąty jubileusz, bo tyle lat organizujemy ten bachanaliowy turniej siatkówki, no dzisiaj wyszedł super, naprawdę. Doping na trybunach i zaangażowanie grających, rewelacyjne.dr Tomasz Grzybowski, organizator turnieju

Dla zawodników, poza rywalizacją, była to też świetna okazja do zabawy i aktywnego spędzenia czasu ze znajomymi.

Co roku gramy prawie tą samą ekipą. Znajomych, co kiedyś mieli wspólnego z siatkówką zaprosiliśmy, no i cieszymy się tą grą, jest to dla nas zabawa. A że jest o co grać, to chcemy wygrać.

Zwycięzcą turnieju został zespół “Tak dla beki”, a zaraz za nim na podium znalazły się drużyny “Piękne i bestie” oraz “Apacze”.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00