AZS:

Uniwersytecka Liga Futsalu dobiega końca, a liderzy ze szczytu stawki ustępować nie zamierzają

Nie mieli problemów z przeobrażeniem się w zorganizowany zespół. W końcu studiują na jednym kierunku. Mowa tutaj o drużynie Laboratorium Numer Trzy, która znajduje się na czele stawki w Uniwersyteckiej Lidze Futsalu.

Zespół złożony jest z kilku chłopaków, którzy razem studiują wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Zielonogórskim. 7 meczów i 7 zwycięstw to dorobek, który daje im w tabeli miejsce pierwsze, ale to może się zmienić. Po piętach depcze im zespół Hefalumpów. Spotkanie między obiema ekipami, które za miesiąc, może więc być bezpośrednią rywalizacją o fotel lidera.

Jest to zespół, który gra ze sobą kilka lat. W poprzedniej edycji, czy choćby na turniejach Bachanaliowych zawsze zajmowali czołowe miejsca. Ten ostatni mecz nie będzie łatwy. Przede wszystkim to oni będą chcieli nas przegonić, a nam wystarczy remis. Aleksander Wojtowicz, Laboratorium Numer Trzy

Koniec sezonu nastąpi w połowie maja, a wszystkie zespoły, oprócz Laboratorium Numer Trzy, mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania. Zwycięzca ligi, której patronuje AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego i Parlament Studencki zagra pokazowy mecz na Bachanaliach i wygra komplet strojów piłkarskich. Więcej w całej rozmowie, która poniżej.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X