AZS:

Szczypiorniści AZS-u jadą do Gdańska

Przed niespełna dwoma tygodniami podopieczni Marka Książkiewicza ponieśli pierwszą porażkę we własnej hali, przegrywając z Jurandem Ciechanów – Mieliśmy trochę czasu na przemyślenie, na ochłonięcie. Już jest wszystko w porządku. Do gry wraca Michał Pułka. Na 99% w Gdańsku zagra także Dariusz Rosiek – powiedział trener Marek Książkiewicz.
 
Tym razem to nie gra defensywna była największą bolączką zielonogórzan. Trener AZS-u narzekał bowiem na skuteczność w ataku: – Mamy znowu problem z atakiem pozycyjnym. Nie potrafimy rzucać bramek, nie potrafimy się przedrzeć przez obronę rywali i tutaj jest największy problem – tłumaczył szkoleniowiec zielonogórzan.
 
SMS Gdańsk ma sześć punktów na koncie i zajmuje szóste miejsce w tabeli I-ligi. Zielonogórzanie z takim samym dorobkiem plasują się na siódmej pozycji. Drużyny ze Szkół Mistrzostwa Sportowego często grają bardzo nieobliczalnie i w przeszłości wielokrotnie już pokonywały bardziej doświadczone zespoły. Trener Marek Książkiewicz nie widzi jednak innego scenariusza jak zwycięstwo naszych akademików
 
Początek meczu w Gdańsku w niedzielę o godzinie 16.00.
 

Autor: Marcin Krzywicki

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00