Szatnia Akademików znów otwarta!

Po wakacjach zaprosiliśmy znów do Szatni Akademików. Program poświęcony w stu procentach AZS-owi Uniwersytetu Zielonogórskiego w każdy poniedziałek o 13:00 na antenie Radia Index.

W miniony weekend grali tylko siatkarze. Ale za to jak! Akademicy pokonali w trzech setach MUKS Ziemia Milicka i tym samym udanie zainaugurowali zmagania w grupie 4 II ligi. Zespół dowodzony przez Wiktora Zasowskiego wygrał w setach do: 18, 20 i 23. Posłuchajcie, co mówiliśmy w Szatni Akademików o bohaterach tego pojedynku oraz zobaczcie skrót z tego starcia.

W tak dobrych nastrojach nie są piłkarze ręczni. Za PKM-em Zachód AZS-em UZ już dwa mecze w I lidze. Oba przegrane. Najpierw zielonogórzanie ulegli w Poznaniu Grunwaldowi jedną bramką, a w ostatni czwartek przegrali u siebie z MKS-em Wieluń 23:28. Był to mecz rozgrywany awansem, na prośbę gości. Poniżej skrót oraz audycja o naszych szczypiornistach.

Już 3 października otwarty trening organizują futsaliści, którzy szykują się do startu w II lidze. Zajęcia odbędą się w czwartek, o 20:00, w hali UZ przy ul. Prof. Szafrana.