AZS:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Szatnia Akademików: Podsumowanie sezonu tenisistów stołowych

Na czele, ale w drugiej części tabeli – tak najkrócej można podsumować sezon tenisistów stołowych AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy w II lidze uplasowali się na ósmym miejscu.

Sezon w wykonaniu zielonogórzan podsumowywał w programie Szatnia Akademików Daniel Bobek, grający trener zespołu.

Sezon był szalony, nieprzewidywalny, ale koniec końców szczęśliwy. Szalony, bo drużyny typowane do spadku potrafił ograć drużyny z czołówki. Szczęśliwy, bo do końca walczyliśmy o każdy punkt i każde zwycięstwo. Niestety drużyny mogły się wzmacniać w trakcie sezonu, a nam do czołowej szóstki niewiele zabrakło. Poziom był bardzo wysoki.

Najskuteczniejszym zawodnikiem AZS-u i całych drugoligowych zmagań był Jakub Leśniewski. W klubie myślą już o nowym sezonie.

Na pewno chcemy mieć skład zamknięty w okresie wakacyjny. Liczę, że do końca lipca zamkniemy podstawowy skład. Naszą ambicją zawsze było granie o zwycięstwo w każdym meczu i to się nie zmieni. Teraz też przegrywaliśmy z najlepszymi drużynami w tej lidze minimalnie Mecze z Drzonkowem i Słubicami były na styku. My zawsze gramy o całą pulę i tanio skóry nie sprzedajemy.

Cała rozmowa z Danielem Bobkiem do zobaczenia na wZielonej.pl. Program Szatnia Akademików w środy o 11:15.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00