SA: byliśmy wszędzie! Ale nie wszędzie były wygrane

Setna bramka w I lidze futsalu, zbliżające się mecze o utrzymanie w II lidze, czy gra zielonogórskich kołowych przeciwko brązowemu medaliście mistrzostw świata w piłce ręcznej – to tylko niektóre tematy, jakimi zajęliśmy się w dzisiejszej Szatni Akademików.

Szczypiorniści AZS-u przegrali po raz czwarty z rzędu w I lidze. Akademicy nie sprostali Warmii Enerdze Olsztyn. Rywal, mimo, iż przyjechał do Zielonej Góry w zaledwie 11-osobowym składzie, wygrał 26:23.

Siatkarze też przegrali. Podopieczni Wiktor Zasowskiego zmierzyli się w Bielawie z Bielawianką. Ani rywale nie zagrali dla zielonogórzan, ani sami akademicy nie pomogli szczęściu. AZS uległ 1:3, a już w trakcie spotkania część naszych siatkarzy wiedziała, że AZS nie ma szans na awans do fazy play-off. Stało się to jasne w chwili, gdy BTS Bolesławiec ugrał dwa sety w Nowej Soli przeciwko Astrze. Zielonogórzan po świętach czekają mecz w fazie play-out, czyli o utrzymanie z Juve Wakmetem Głuchołazy. Za to futsaliści nadal na zwycięskim kursie. Podopieczni Macieja Góreckiego cztery dni po historycznym sukcesie i awansie do Final Four Pucharu Polski pokonali w ramach rozgrywek I ligi Team Lębork 5:4.

Zaglądajcie razem z nami do Szatni Akademików. Program w każdy poniedziałek o 13:00 w Radiu Index. Powtórka o 20:00.