AZS:UCZELNIA:

Pewna wygrana akademiczek! [WIDEO]

Czwarte zwycięstwo dopisały do swojego konta debiutujące w tym sezonie w drugiej lidze szczypiornistki SMS-u AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademiczki w sobotę wyraźnie pokonały w hali UZ Silesię Świebodzice 32:22.

Podopieczne Pawła Peteli były zdecydowanymi faworytkami, bowiem już w pierwszym meczu tych drużyn wygrały w Świebodzicach 36:28. Spotkanie w Zielonej Górze też przebiegało pod dyktando akademiczek. Już do przerwy AZS pewnie prowadził 16:9. W drugiej połowie przewaga zaczęła oscylować wokół dziesięciu bramek. I tak też się skończyła. Zielonogórzanki wygrały 32:22, choć w końcówce wynik mógł być jeszcze okazalszy, ale akademiczki myliły się z linii siódmego metra.

Za tydzień zielonogórzanki znów zagrają u siebie. W kolejną sobotę, 27 stycznia zmierzą się z Orlikiem Kcynia (15:00).

Zobaczcie materiał wideo i wypowiedzi akademiczek po meczu z Silesią Świebodzice.