AZS:

Najpierw mecz, potem pierniki! Siatkarki grają z Aresem

W weekend sporo będzie się działo, jeśli chodzi o AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Przed własną publicznością zagrają trzecioligowe siatkarki.

Rywalem akademiczek będzie UKS Ares Nowa Sól. Zielonogórzanki już dwukrotnie w tym sezonie wygrywały z rywalkami zza miedzy.

Gabriela Massalska – AZS UZ

Na półmetku rozgrywek trzeciej ligi podopieczne Michała Kasperowicza plasują się na pierwszym miejscu i realizują swoje przedsezonowe założenia.

Gabriela Massalska – AZS UZ

Pozostałe nasze drużyny w weekend będą grać na wyjazdach. Siatkarze AZS-u o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie powalczą w Bolesławcu, z beniaminkiem BTS-em  Elektros. Początek tego meczu o 17:00. Niepokonani piłkarze ręczni chcą zakończyć pierwszą rundę bez porażki. Zadanie nie wygląda na trudne. Lider uda się do Legnicy, na pojedynek z Dziewiątką, która okupuje dolne rejony tabeli. Ten pojedynek rozpocznie się o 18:00.

Sporo będzie się działo także bezpośrednio przed świętami. W środę 21 grudnia odbędzie się turniej “Super Sekcja KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego”.  Szczegóły imprezy przybliża Dawid  Piechowiak, kierownik klubu.

Dawid Piechowiak

Impreza w środę, 21 grudnia od 11:00 do 16:15. Więcej o imprezach organizowanych przez AZS poniżej w całej Godzinie Rektorskiej.

Godzina Rektorska 15-12

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: