AZS:

26. finał WOŚP: piłkarski maraton w hali UZ!

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze to mnóstwo imprez towarzyszących, również tych sportowych. Kolejny raz z orkiestrą Owsiaka gra AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, który wspólnie z Akademią Macieja Murawskiego przygotował prawdziwy piłkarski maraton.

Impreza w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. Prof. Szafrana rozpocznie się o godzinie 10:00 turniejem skrzatów. Głównym wydarzeniem będzie mecz charytatywny, w którym zmierzy się zespół Lechii Zielona Góra i Przyjaciół z zespołem AZS i Przyjaciele. Nie zabraknie innych atrakcji i licytacji, o których mówi Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

Pokad freestyle’u piłkarskiego w wykonaniu Adriana Janusza i Łukasza Rostalskiego. Licytacja dwóch koszulek. Mistrza Polski w piłce nożnej, koszulka Legii Warszawa i reprezentanta Polski Michała Pazdana, a także koszulka z mistrzyń Polski, piłkarek Medyka Konin z podpisami zawodniczek, które są uczestniczkami Ligi Mistrzów.Marek Lemański

Ramię w ramię z AZS-em idzie Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego, która również część atrakcji przygotowała na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Oprócz tego, że organizujemy imprezę wspólnie z zielonogórskim AZS-em po raz drugi, wszyscy się świetnie bawiliśmy przed rokiem, będziemy również obecni w WOSiR-ze w Drzonkowie. Tam będziemy prowadzili zajęcia dla chętnych i pokazywali, co można zrobić z piłeczką i jak dzieci mogą fajnie spędzić czas.Tomasz Skrzypczak, Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego
  1. finał WOŚP 14 stycznia. Najwięcej relacji z zielonogórskich imprez organizowanych w ramach orkiestry znajdziecie na antenie Akademickiego Radia Index i na portalu wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: