NOWOŚĆ NA 96 FM:

Robyn – Missing U

Robyn powraca z najnowszym singlem „Missing U”. Jeden z najbardziej wyczekiwanych utworów tego roku został napisany oraz nagrany w Paryżu i Sztokholmie. Wokalistka podczas tworzenia i produkcji utworu skorzystała ze wsparcia Josepha Mounta z Metronomy oraz wieloletniego współpracownika Klasa Åhlunda.

Robyn to jedna z najbardziej wpływowych artystek naszych czasów, pionierski talent z niezwykle silnym zaangażowaniem w promowanie kobiet w muzyce oraz świecie technologii. Wpływ Robyn na muzykę pop jest nie do zatrzymania również w 2018. Po 23 latach obecności na scenie i wydaniu pięciu albumów studyjnych, artystka może poszczycić się czterema singlami w Top 10 w Wielkiej Brytanii, pięcioma nominacjami do Grammy, miliardami streamów oraz tak ikonicznymi utworami jak „Dancing On My Own”, „Call Your Girlfriend”, „Hang With Me” czy „With Every Heartbeat”. Teraz do kolekcji jej wielkich hitów dołącza najnowszy singiel „Missing U”.

– „Missing U” to piosenka o tym dziwacznym uczuciu, kiedy dana osoba znika, a ty zaczynasz widzieć ją wszędzie – opowiada Robyn.

Premierze „Missing U” towarzyszy krótki film w reżyserii Danilo Parra, który został zrealizowany podczas niedawnej wizyty Robyn w Nowym Jorku. Artystka wyznaje, że jej nowy singiel to także znak dla fanów, że bardzo za nimi tęskniłam.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00