NOWOŚĆ NA 96 FM:

Liam Payne feat. A Boogie Wit da Hoodie – Stack It Up

Liam Payne prezentuje wyczekiwany solowy singiel „Stack It Up”. W kawałku inspirowanym klubowymi brzmieniami gościnnie pojawia się amerykański raper A Boogie wit da Hoodie. Autorami utworu są Ed Sheeran, Steve Mac, Fred Gibson i Boogie.
„Stack It Up” łączy charakterystyczny dla Liama urban pop z brzmieniem steel drum i zabawnym tekstem. Zdjęcia do klipu powstały w Nowym Jorku. W teledysku oglądamy Liama i Boogie, którzy wybrali się miejsca z automatami do gier.
– Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu mogę zaprezentować wam nowy singiel. Razem z Boogiem świetnie się bawiliśmy, przygotowując ten kawałek. Czuję dumę, gdy słyszę „Stack It Up”, a to dopiero początek nowości – zapowiada Payne.
Liam Payne do tej pory sprzedał 18 mln egzemplarzy solowych singli. Debiutował hitem „Strip That Down” ft. Quavo (11,5 mln egzemplarzy sprzedanych singli, ponad 1,8 miliarda streamów). Jego ostatnie dokonanie – „Polaroid” – zanotowało 2 mln sprzedanych egzemplarzy. Łączna liczba streamów solowego katalogu Payne’a wynosi 2,7 miliarda, co jest najlepszym wynikiem spośród pozostałych członków One Direction.
Inne ważne utwory w solowym dorobku Payne’a to „Bedroom Floor” czy „Familiar” z J Balvinem, które spędziło 16 tygodni na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii, a w samym Spotify zgromadziło ponad 110 mln streamów. „For You”, duet z Ritą Orą, gościł w zestawieniu 17 tygodni.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00