NOWOŚĆ NA 96 FM:

Komodo, Isak Heim- Run To You

„Run To You” to mocny kandydat na hit tegorocznych wakacji!

Pamiętacie numer „Run To You” Bryana Adamsa? Dla Komodo stał się bazą do stworzenia rewelacyjnego kawałka, który pobudzi każdego z nas do tańca! To świeże, nowoczesne brzmienie, flirtujące z niezapomnianym klimatem lat 80.

„Run To You” to pierwsza kolaboracja formacji z norweskim wokalistą Isakiem Heimem, znanym z przeboju „Kind of Love” duetu Rat City. Singiel stał się też przebojem w Polsce, dotarł do 5. miejsca listy najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych oraz zdobył certyfikat platynowej płyty.

Komodo nie zawiedli również w kwestii teledysku. To energetyczny popis młodych tancerzy! Do castingu zgłosiła się ich ponad setka. Najlepsi pokazali swoje umiejętności przed kamerą i stali się bohaterami klipu. Wśród nich warto wyróżnić Oliwię Gańska, finalistkę Mistrzostw Europy w Tańcu Hip-Hop.

Formacja zachęca wszystkich miłośników tańca do publikowania swoich popisów wraz z #RunToYouDance. Roztańczmy cały świat dzięki Komodo!

Single Komodo skazane są na sukces. Muzycy cieszą się ogromną popularnością, a ich dokonania zostały wyróżnione m.in. poczwórną platyną (singiel „(I Just) Died In Your Amrs”) oraz platynową płytą (singiel „Is This Love”).

Zobacz więcej
Back to top button
X