NOWOŚĆ NA 96 FM:

Ariana Grande – thank u, next

Ariana Grande rozbija bank: jej najnowszy teledysk do utworu „thank u, next” pobił rekord YouTube i zbiera rewelacyjne opinie. Artystka odniosła także wielki sukces w Spotify.
Ariana Grande zadbała o to, by teledysk do „thank u, next” był równie wielkim wydarzeniem co premiera samego singla. W klipie artystka odtworzyła sceny z kultowych filmów „Legalna blondynka” oraz „Wredne dziewczyny”. Gościnnie w wideo pojawili się aktorzy z tych produkcji, jak również bliscy znajomi Grande: Troye Sivan czy Liz Gillies. Za reżyserię klipu odpowiada Hannah Lux-Davis.
YouTube podał informację, że teledysk „thank u, next” w ciągu pierwszych 24 godzin obejrzano 55 milionów razy! Grande przebiła tym samym wynik BTS (45,9 mln w pierwszą dobę dla klipu „Idol”).
Klip pobił również rekord YouTube w kategorii premiery teledysku – oglądało ją 829 tysięcy osób, które zostawiły 427 tysiące komentarzy. Ariana Grande nie ma sobie równych także w streamingu. Artystka jest najchętniej słuchaną wokalistką w Spotify w 2018 roku ze średnią liczbą 47 milionów słuchaczy miesięcznie. Prym wśród wokalistów wiedzie Drake.

 

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: