NOWOŚĆ NA 96 FM:

Ariana Grande, Lana Del Rey, & Miley Cyrus – Don’t Call Me Angel (Charlie’s Angels)

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey śpiewają dla „Aniołków Charliego”
Jesienią tego roku do kin trafią „Aniołki Charliego” – po raz pierwszy w historii franczyzy reżyserowane przez kobietę – Elizabeth Banks. Nowe Aniołki będą bujać się w rytm piosenki „Don’t Call Me Angel (Charlie’s Angels)”, którą śpiewają największe gwiazdy popu: Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey.
Współautorkami utworu są same artystki, a za produkcję odpowiadają Max Martin i ILYA. Producentami ścieżki dźwiękowej do „Aniołków Charliego” są Ariana Grande, Savan Kotecha oraz Scooter Braun. Cały soundtrack trafi do serwisów 1 listopada 2019.
Jak przyznaje Elizabeth Banks: – Było dla mnie bardzo ważne, by rozpocząć kampanię promocyjną „Aniołków Charliego” piosenką z silnymi kobietami i silnymi głosami – ale nie spodziewałam się, że uda nam się połączyć trzy największe wokale współczesnego popu! To spełnienie marzeń. Ariana, Miley i Lana przekroczyły wszelkie oczekiwania. Ich piosenka po prostu kopie tyłki!W filmie „Aniołki Charliego” główne role grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Film trafi na ekrany 15 listopada 2019.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00