KulturaMUZYKA:

The Rasmus- “Dark Matters” [PŁYTA TYGODNIA]

W piątek, 6 października fińska legenda rocka The Rasmus wydała swój najnowszy krążek zatytułowany “Dark Matters”. Twórcy hitu “In The Shadows” wracają ze świeżym materiałem, który nie tylko usatysfakcjonuje ich wiernych fanów ale i na pewno dostarczy im wielu nowych.

Album “Dark Matters” do tej pory promowały takie single jak “Paradise” czy “Silver Night”, które natychmiast podbiły serca słuchaczy, ale bardzo dobrych utworów jest na tej płycie więcej.

“Motywacją stojącą za naszym nowym albumem było stworzenie takich piosenek, których samych chcielibyśmy słuchać. Oczywiście nie porzuciliśmy naszego rozpoznawalnego brzmienia inspirowanego północną melancholią, ale będziecie mogli usłyszeć wiele różnych, wpływów w nowych kompozycjach. Ten album jest jak rollercoster różnych emocji i osobistych uczuć. Muzyka jest momentami ciężka i mroczna, a czasami melodyczna czy nawet smutna” – Mówi Ylönen.

Płycie towarzyszy światowa trasa koncertowa, na której znalazły się też dwa koncerty w Polsce: 12.11 w Warszawie w Stodole oraz 14.11 w Krakowie w klubie Kwadrat.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: